Wieczorek poetycki

 Galeria foto na Facebook-u:

"Istniejemy przez miłość” to tytuł wieczorku poetyckiego, który odbył się 16 lutego w bibliotece publicznej. Okazją do jego zorganizowania była przypadająca w tym roku 50 rocznica śmierci Haliny Poświatowskiej. Poezja Poświatowskiej to przede wszystkim wiersze o miłości, dlatego też wieczorek z jej poezją przygotowany został tuż po dniu świętego Walentego czyli święcie zakochanych.

Biografię poetki oraz jej twórczość przedstawiły dziewczęta z kółka teatralnego działającego w Gimnazjum Miejskim w Leżajsku. Opiekunem grupy jest pani Agnieszka Kuczkowska.GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt. 8.00 - 18.00

ADRES:
ul. Jarosławska 1
37-300 Leżajsk

 

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

 

Modernizacja budynku Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego została zrealizowana w ramach projektu „Rewitalizacja i zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół zabytkowego rynku miejskiego w Leżajsku”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Oś VII Spójność wewnątrzregionalna Działanie 7.1 Rewitalizacja miast oraz Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego